У світі через COVID-19 посилюється голод / УНІАН

Світ котиться до безпрецедентної кризи через початок голоду. Пандемія підриває ланцюги поставок продовольства, спустошує економіки й скорочує купівельну спроможність людей.

Читайте такожNew York Times: Коронавірус веде нас в світ голоду, хвороб і безграмотностіЗа найгіршим сценарієм, приблизно десята частина населення світу не буде мати достатньої кількості їжі, - пише Bloomberg. Деякі прогнози говорять, що до кінця 2020 року від голоду у світі щодня буде помирати більше людей, ніж від коронавірусу.

Наслідки будуть виходити далеко за межі самого голоду. Адже мільйони людей будуть страждати від інших форм продовольчої незахищеності. Наприклад, вони не зможуть дозволити собі здорову дієту, що призведе до недоїдання й ожиріння.

Важливо те, що криза розвивається в часи, коли у світі багато їжі. Це дивне сусідство фактів підкреслює те, що голод і недоїдання лежать в ядрі найглибшої нерівності у світі, яку викрила пандемія коронавірусу. Урядові програми, доброчинні й продовольчі організації побілізувалися по всьому світу. Але реальні потреби перевершують їхні можливості.

Читайте такожЕкономічна криза, викликана COVID-19, продовжиться і в 2021 році - ШмигальЛише Світовій продовольчій програмі ООН цього року потрібні рекордні 13 мільярдів доларів на доставку їжі 83 країнам. На початку другого півріччя організації не вистачало 4,9 мільярда, щоб виконати поставлену мету.

Рівень продовольчої незахищеності зростає в куточках світу, які були відносно стабільними. В США більше третини людей, які звертаються до продуктових банків, цього року роблять це вперше у своєму житті. Про це свідчать дані організації Feeding America, яка займається боротьбою з голодом.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте новини світу і переклади зарубіжної преси на каналі УНІАН ІноЗМІ