Трамп може запропонувати угоду Путіну, заявив журналіст / фото REUTERS

Повідомлення про те, що Дональд Трамп у разі своєї перемоги на виборах просто залишить Україну Путіну, зовсім не схожі на правду, заявив журналіст Wall Street Journal Боян Панчевскі, передає BILD.

"У нього (у Трампа - УНІАН) є інші ідеї про те, що робити в цій війні, як вести переговори", - сказав він.

Панчевскі заявив, що всіх довірених осіб Трампа, які можуть обійняти посади в його уряді, можна назвати "критиками Путіна", і вони планують чинити на нього тиск. Наприклад, як припустив журналіст, Трамп може запропонувати угоду Путіну в ультимативній формі:

Відео дня

"Вона міститиме такі речі: "Якщо ви не укладете з нами угоду і не захочете справедливого миру в Україні, тоді ми поставимо в Україну набагато більше зброї".

Крім того, на думку журналіста, Трамп може повністю відрізати великі російські банки - такі, наприклад, як "Газпромбанк" - від міжнародних фінансових ринків, або ж діяти проти Росії військовими засобами.

"Вони (американська влада - УНІАН) можуть знищити Кримський міст протягом тижня, а потім відрізати Кримський півострів від Росії. Вони могли б зробити це, наприклад, якби поставили Україні відповідну зброю. Якщо ви хочете, щоб міст зник, це не проблема", - додав Панчевскі.

Також він зазначив, що українська влада "поступово усвідомлює", що в Трампа, а не в Байдена можуть бути кращі карти для переговорів із Путіним.

"Мирний" план Трампа - заява Зеленського

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський закликав Трампа розкрити плани швидкого припинення війни:

"Якщо Трамп знає, як закінчити цю війну, він має сказати нам про це сьогодні... Якщо будуть ризики для незалежності України, якщо ми втратимо державність - ми хочемо бути до цього готові, ми хочемо знати".

Вас також можуть зацікавити новини: