Трамп змінив позицію щодо імміграції в США / фото REUTERS

Експрезидент США Дональд Трамп, який нещодавно погрожував "відрізати" допомогу Україні, запропонував автоматично надавати посвідку на постійне проживання іноземним студентам, які закінчили американську університети. Він наголошує, що таким чином в країні залишатимуться найбільш "геніальні люди", повідомляє NewsWeek

"Вони повинні автоматично отримувати як частину свого диплома "зелену карту", щоб мати можливість залишитися в цій країні", - сказав Трамп. 

Як відомо "зелена карта" є посвідкою на проживання, яка гарантує власнику право легально перебувати та працювати у США та дає перспективу отримання громадянства.

Відео дня

Водночас Трамп не уточнив, чи готовий він надавати таку посвідку тим студентам, які потрапили на територію країни нелегально або допустили протермінування своїх віз, чи лише тим, чиє перебування у Штатах законне. 

"Не знаючи подробиць цієї цього рішення, неможливо оцінити, скільки людей могли б претендувати на "зелену карту" за такою програмою. Але щоб отримати загальне уявлення, у 2022 році було 5,8 мільйона студентів-мігрантів, які навчалися у вищих навчальних закладах США, що становить 32% всіх студентів", - зазначило видання.

Зазначимо, раніше американський експрезидент виступав за те, щоб скасувати лотереї "зеленої карти".  

Інші заяви Трампа - що цікаво почитати

Як писав УНІАН, нещодавно Трамп відзначився новою заявою про Україну і НАТО. Він вважає, що вторгнення Росії спровокували наміри України приєднатися до Альянсу. 

"Я вже 20 років чую, що, якщо Україна піде в НАТО, це буде реальною проблемою для Росії. Я чув це довгий час. Я думаю, що саме тому ця війна почалася... Байден постійно говорив неправильні речі, і одна з них: він сказав, що Україна піде в НАТО... Коли я чув, як він говорить, я думав: цей хлопець почне війну", - заявив колишній президент США.

Вас також можуть зацікавити новини: