Трамп заявив, що Байден говорить "божевільні" речі / фото REUTERS

Екс-президент США Дональд Трамп заявив, що його опонент на майбутніх виборах Джо Байден ніколи не повинен був обіцяти Україні членство в НАТО. Як пише ЄП, відповідну заяву він зробив в ефірі подкасту All In.

"Байден говорив протилежне тому, що, я думаю, він мав би говорити. Речі, які він говорив і досі говорить, - божевільні", - сказав він.

На думку Трампа, широкомасштабне вторгнення Росії спровокували саме наміри України приєднатися до НАТО.

Відео дня

"Я вже 20 років чую, що, якщо Україна піде в НАТО, це буде реальною проблемою для Росії. Я чув це довгий час. Я думаю, що саме тому ця війна почалася... Байден постійно говорив неправильні речі, і одна з них: він сказав, що Україна піде в НАТО... Коли я чув, як він говорить, я думав: цей хлопець почне війну", - заявив Трамп.

При цьому Трамп укотре акцентував, що війна не почалася б, якби він залишився при владі:

"Чотири роки ніхто навіть не говорив, що Росія піде на Україну. Цього б ніколи не сталося. Росія не збиралася нападати на Україну. Щойно я пішов, вони почали шикуватися біля кордонів. І я подумав, що Путін робить це з метою переговорів. Тоді несподівано вони напали".

Нагадаємо, днями Дональд Трамп розкритикував масштаби підтримки України. Він пригрозив зупинити фінансову допомогу, заявивши, що запити Києва "ніколи не припиняються": "Я це вирішу ще до того, як візьму Білий дім".

Вас також можуть зацікавити новини: