Середа,
27 липня 2016

Наші спільноти

У міжнародних експертів немає зауважень до роботи українських диспетчерів під час польоту "Боїнга"

Міжнародна робоча група експертів встановила, що малайзійський літак під час польоту 17 липня перебував у межах встановлених маршрутів обслуговування повітряного руху, і зауважень до диспетчерів не має.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться в заяві глави Державної комісії з розслідування катастрофи літака Boeing-777 «Малайзійських авіаліній» Володимира Гройсмана, яку зачитали в кризовому медіа-центрі.

У Британії почали розшифровку "чорних скриньок" зі збитого бойовиками Boeing-777

”Міжнародна робоча група у складі представників Британського бюро розслідування (AAIB) та Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) після порівняльного аналізу даних, отриманих за допомогою відповідача засобів автоматичного залежного спостереження (ADS-B) та даних наземних радіолокаційних станцій, підтвердили, що літак на етапі польоту у повітряному просторі України перебував у межах встановлених маршрутів обслуговування повітряного руху (ОПР). Зауважень до роботи диспетчерів України у міжнародної експертної групи немає”, - йдеться в його заяві.

Також в заяві додається, що станом на 24 липня 2014 року о 12:03 та 13:46 з аеропорту м. Харкова до Королівства Нідерланди двома військово-транспортними літаками за маршрутом: ”Харків – Ейндговен” відправлено 74 спеціальних контейнери з тілами загиблих. Станом на 18:00 24 липня загальна кількість відправлених до Нідерландів спеціальних контейнерів з тілами становить 114 одиниць.

Терористи надали спостерігачам ОБСЄ доступ до місця падіння Boeing-777

Обстежено та завантажено в автомобіль-рефрижератор 50 спеціальних контейнерів на території ДП ”Завод ім. Малишева” для транспортування 25 липня до аеропорту м. Харкова.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку