У Львові відбувся випуск офіцерів армії КНР

13:44, 15 липня 2013
Військо
0 0

В Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск слухачів армії Китайської Народної Республіки.

В урочистій обстановці лейтенантам збройних сил КНР Лі Мяо і Ян Фею, які протягом двох років навчалися в Академії за спеціальністю «управління діями підрозділів Сухопутних військ», було вручено дипломи про завершення навчання.

Окрім занять за спеціальністю, китайські військовослужбовці вивчали загальновійськові дисципліни, а також російську мову та спеціальну термінологію.

Логічним завершенням навчання лейтенантів Лі Мяо і Ян Фея став випускний екзамен, який складався з теоретичної і практичної складових. За результатами іспиту вони були оцінені членами державної екзаменаційної комісії на «відмінно».

Заступник начальника Академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Андрій Слюсаренко привітав військовослужбовців КНР із завершенням навчання.

Також під час заходу товаришам китайських офіцерів – старшому лейтенанту Чен Боюйо і лейтенанту Пань Юаню було вручено сертифікати про завершення підготовчих курсів з російської мови та спеціальної термінології. Після канікул вони продовжать навчання за спеціальністю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter