Депутати пропонують мобілізувати не більше однієї людини з родини

16:30, 19 серпня 2014
Військо
0 0

Народні депутати від "Свободи" зареєстрували у Верховній Раді проект закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо посилення соціального захисту сімей мобілізованих (№4507а).

Депутати пропонують не забирати до війська більше, ніж одну людину з родини / Фото УНІАН

Текст законопроекту розміщено на сайті парламенту.

Так, до частини першої статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" вносяться зміни, згідно з якими до переліку військовозобов'язаних осіб, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, відносяться і особи зі складу сімей, у яких хоча б одна особа вже була призвана на військову службу під час мобілізації (за винятком осіб, які добровільно зголосились бути призваними).

Читайте такожНа Черкащині в рамках третьої черги мобілізовано майже півтори тисячі чоловік Як зазначається у пояснювальній записці, впровадження такої законодавчої новели зніме соціальну напругу та сприятиме становленню соціальної рівності в середовищі батьків, мобілізованих за обставин, коли в окремих сім’ях мобілізованими виявилися кілька осіб, а в інших – жодної особи з тих, що підлягають мобілізації.

Зазначається також, що запропоновані обмеження не стосуються військовозобов’язаних осіб офіцерського складу та не діють в умовах воєнного часу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter