Українська міліція вилучила партію героїну вагою понад 50 кілограмів.

Міліціонери вилучили партію героїну вагою понад 50 кілограмів

Як повідомили УНІАН в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС України, вартість вилученого наркотику за цінами «чорного» ринку становить більше 7 мільйонів доларів США. Цієї кількості героїну мало би вистачити на виготовлення півмільйона доз.

Відео дня

За словами начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України Олега Школьного, деякий час назад оперативники підрозділу отримали інформацію про наміри групи громадян використати територію України для транзитного переміщення партії героїну з країн азійського регіону до держав Євросоюзу.

Міліціонери вилучили партію героїну вагою понад 50 кілограмів

Після проведення ряду заходів оперативники встановили коло осіб, причетних до незаконних дій з наркотиками. Двох зловмисників, які є іноземними громадянами, міліціонери затримали у столиці. У затриманих вилучено понад 50 кілограмів героїну.

– Зараз у столиці та кількох областях України проходять заходи з метою документування каналу надходження цієї речовини в Україну, а також каналу, за допомогою якого зловмисники мали намір перемістити її до країн Європи, – зазначив Олег Школьний.

За його словами, це найбільша партія героїну, вилученого правоохоронцями з незаконного обігу упродовж кількох останніх років.

Міліціонери вилучили партію героїну вагою понад 50 кілограмів

Дії зловмисників кваліфіковані за кількома статтями Кримінального кодексу України, що передбачають відповідальність за зберігання наркотичних засобів, їх транспортування з метою збуту, а також за контрабанду наркотиків на територію України.

Затриманим може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.