Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Учасниць "Міс Зімбабве" змусять заприсягтися на Біблії у відсутності оголених знімків

Організатори конкурсу краси "Міс Зімбабве" вирішили зобов'язати учасниць давати клятву на Біблії в тому, що дівчата ніколи не брали участь у фото - та відеозйомках в оголеному вигляді.

sundaymail.co.zw
Переможниці будуть позбавлятися усіх призових грошей, якщо обдурять організаторів / sundaymail.co.zw

"Ми вимагаємо чесності від наших королев", - заявив представник оргкомітету Тендай Чирау, передає Lenta.ru з посиланням на All Africa. Він пояснив, що учасниці змагання будуть давати клятву з Біблією в руках після прибуття на конкурс.

91-річний президент Зімбабве 25 хвилин читав не ту промову

Рішення було прийнято після того, як фіналісток 2014 і 2015 років Табісо Пірі і Емілі Качоте довелося позбавити завойованого в б'юті-змаганні титулу - з'ясувалося, що дівчата раніше знімалися в голому вигляді.

Після пригоди з Табісо Пірі у 2014 році організатори "Міс Зімбабве" стали вимагати від дівчат письмових заяв про те, що вони ніколи не працювали моделями в стилі "ню" (ні професійно, ні аматорськи). Дана міра виявилася неефективною: наступна переможниця дала розписку, але згодом була позбавлена звання після того, як колишній друг розмістив її пікантні фото в соціальних мережах.

Тендай Чирау попередив, що переможниці будуть позбавлятися усіх призових грошей, якщо обдурять організаторів.

За правилами конкурсу, переможниці не повинні зніматися в оголеному вигляді в професійних або аматорських цілях. Будь-яка поведінка, кваліфікована як аморальна, є підставою для негайної дискваліфікації і позбавлення звання.

Вибір головної красуні країни в Зімбабве патронує дружина головнокомандуючого збройними силами країни. Конкурс проходить в армійському таборі. На фіналі шоу завжди присутні військові. В ході конкурсу дівчата змагаються у пранні білизни, приготування їжі для людей похилого віку та сиріт, грі в футбол, публічних дебатах.

У 2016 році фінал "Міс Зімбабве" відбудеться 16 квітня в столиці Хараре.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку