Емоційно зрілі люди уникають низки фраз, поділилися експерти / фото pixabay.com

Якщо емоційно незріла людина може ненароком спровокувати конфлікт якоюсь фразою, то особистість, яка вже дозріла у цьому плані, конфліктних ситуацій може уникати.

Є низка фраз, які емоційно зрілі люди майже не використовують, пише HackSpirit, посилаючись на відомості психологів. Журналісти склати топ-8 таких висловів. Зокрема, вони уникають висловів "ти ніколи…" чи "ти завжди…", оскільки це може засмутити співбесідника, бо він ніби опиняється у якій негативній категорії через один "прокол".

Ознаки емоційно зрілої людини - що зазвичай не говорять такі особистості:

  • "Я вже це знав" - замість такої грубуватої фрази вони можуть використати дипломатичнішу, наприклад, "так, я теж про це чув";
  • "Такий я" - ця фраза може свідчити про те, що людина виправдовує свою поведінку, яка може провокувати негатив, і не хочу рухатися вперед;
  • "Мені байдуже";
  • "У всьому ти винен" - люди, наділені емоційною зрілістю, намагаються уникати звинувачень;
  • "Це не моя проблема";
  • "Що завгодно" - такою фразою вони можуть дати зрозуміти, що їм байдуже до переживань співрозмовника.

Крім того, незрілі в емоційному плані люди можуть ніби "тикати носом" людину у свою правоту - стверджувати: "Я тобі казав".

Відео дня

Цікаві новини - сьогодні це варто прочитати

Раніше УНІАН дізнався, що видає людину з низькою самооцінкою. Психологиня Олеся Ольховик розповіла, що особистості, які мають проблему з оцінкою себе, можуть запитувати, зокрема, "а як ти вважаєш", "а як ти думаєш, це правильно чи ні", "що ти думаєш про це".

Вас також можуть зацікавити новини: