Названо 6 найбільш спокійних порід собак / фото Вікіпедія

Собаки – чутливі та розумні істоти. До того ж кожна собака має свій власний характер і особливості поведінки. Частково це пов'язано з вихованням та оточенням, а частково – з генетикою та стандартами породи. Так, деякі собаки просто від природи більш дружелюбні, ніж інші, пише Woman's World з посиланням на поради ветеринара.

Названо шість порід собак, які вважаються спокійними за своїм характером:

Кавалер Кінг Чарльз спанієль

Незважаючи на те, що представники цієї породи мають спортивні здібності, зумовлені походженням від спортивних спанієлів, вони відомі своєю лагідністю, ніжністю та доброзичливістю. Ці собаки, як правило, добре ладнають з іншими собаками, людьми та дітьми і не часто бувають замкнутими, тривожними або боязкими. Вони також досить легко пристосовуються, якщо їхні господарі просто хочуть притулитися і посидіти разом, вони з радістю це зроблять, але вони також скористаються можливістю бути активними на свіжому повітрі.

Відео дня

Бассет-хаунд

Бассет-хаунди відомі своєю стриманістю та терплячістю, але водночас вони не сором'язливі. Ці собаки дуже віддані своїм господарям, лагідні і навіть товариські з іншими тваринами. Бассет-хаунди славляться своїм гострим нюхом, тому вони, як правило, найбільш активні, коли йдуть за певним запахом і досліджують його.

Сенбернар

Незважаючи на те, що сенбернари виростають дуже великими і сильними собаками, вони є однією з найбільш спокійних порід собак. Вони тихі, толерантні та легко адаптуються. Потребують лише помірних фізичних навантажень і досить легко піддаються дресируванню. Вони віддані і мають сильне бажання бути поруч з людиною.

Грейхаунд

Мабуть, найбільш шокуюче доповнення до цього списку. Хорти відомі своєю швидкістю. Довгі, худі ноги і гнучкість робить їх природженими гончаками і переслідувачами. Однак це собаки зі спокійною вдачею, досить низькою енергією та витривалістю. Вони також лагідні та добрі за своєю природою, і цілком задоволені тим, що сплять більшу частину дня. Зазвичай вони сплять від 18 до 20 годин на добу (порівняно з 12-14 годинами для інших собак).

Бульдог

Бульдоги від природи дуже спокійні та врівноважені. Зокрема, французькі бульдоги потребують лише мінімальних фізичних навантажень і є грайливими, але не спортивними. За винятком того, коли вони сповіщають господарів про стукіт у двері, вони нечасто гавкають і добре поводяться. Англійські бульдоги також дуже м'які, слухняні та орієнтовані на людей. Хоча їхні фізичні риси, безумовно, відображають їхню сильну, мужню натуру, бульдоги не є агресивними.

Мастиф

Ще одне потенційно непередбачуване доповнення до групи спокійних порід собак – мастифи – лагідні велетні, яких описують як гідних, добре вихованих і готових виконувати інструкції. Вони не є безпідставно агресивними, але їх вивели, щоб захищати сім'ю, якщо вони відчувають загрозу.

Цікавинки про собак

Кількість власників собак за останні роки стрімко зросла. Існує 221 порода на вибір. Якщо потрібна собака, яка буде безстрашно захищати власника та його сім'ю від небезпеки, є кілька відважних порід, на які варто звернути увагу в першу чергу.

Якщо ви думаєте завести собаку, то перед вами стоїть складний вибір з понад 200 порід. Проте, якщо ви хочете хорошого компаньйона, який постійно буде з вами, є певна категорія тварин, які ідеально підійдуть.

Вас також можуть зацікавити новини: