Собаки цих порід найменш схильні до прояву агресії / Колаж УНІАН, фото wikimedia.org, фото ua.depositphotos.com

Останнім часом кількість людей, які бажають завести собаку, досягла рекордного рівня. Однак різні породи собак також відрізняються за характером - деякі з них більш схильні до нападів і навіть укусів.

Звичайно, більшість собак будь-якої породи навряд чи заподіють шкоду, якщо їх серйозно не спровокувати, але є породи, темперамент яких робить їх менш схильними до агресії, ніж інші. Портал Scotsman назвав 10 найбезпечніших порід собак.

1. Ньюфаундленд - не дарма відомий як "собака-нянька". Вони можуть виглядати страхітливо, але вони неймовірно ніжні, особливо з дітьми, і єдина проблема, яка у вас може виникнути, - це не дати їм ласкаво облизувати незнайомців.

Відео дня

2. Боксер. Ці собаки особливо гарні та безпечні в оточенні дітей, вони є однією з найтерплячіших порід собак, а значить, навряд чи будуть виходити з себе.

3. Золотий ретривер - це порода з мінімальним ризиком укусів. Ласкавий кусь - найгірше, що можна очікувати від цих люблячих і товариських собак.

4. Французький бульдог. У цих собак зазвичай дуже мало агресії, і навіть якщо вони іноді можуть бути дещо впертими, вони навряд чи зірвуться.

5. Лабрадор-ретривер. Відомі своїм доброзичливим і люблячим характером, лабрадори вкрай рідко кусаються - це одна з багатьох причин, чому вони є найпопулярнішою породою собак у світі.

6. Бернський гірський собака - інтелігентна порода, яка прагне догодити своїм господарям, а значить, відучити його від звички гризти зуби буде неважко.

7. Віппет. Дослідження агресивності деяких порід собак регулярно показують, що віппет - одне з найбільш пасивних цуценят - і одне з найбільш ледачих. Їх потрібно енергійно тренувати раз на день, але решту часу вони навряд чи піднімуть голову з дивана, не кажучи вже про те, щоб спробувати когось вкусити.

8. Бульдог може виглядати трохи буркотливим через свою зморшкувату морду, але суміш м'якості та загальної ліні означає, що це собака, чий гавкіт гірший за укус - і він навіть не дуже гавкає.

9. Бігль - класичний приклад породи собак, яка не завжди є найслухнянішою, але при цьому навряд чи вкусить. Ці пустотливі гончаки можуть бути кошмаром у дресируванні, часто намагаються втекти і можуть потрапити в численні халепи і пригоди. При цьому вони абсолютно позбавлені злого наміру, а значить, ваша улюблена пара взуття піддається більшому ризику, ніж будь-який зустрічний.

10. Кавалер кінг чарльз спанієль. Головною мотивацією цієї породи є непереборне бажання догодити господарям. Навіть якщо один з цих красивих собак і зробить невелику подряпину, то, зрозумівши, що викликав незадоволення господарів, він навряд чи зробить це знову.

Раніше УНІАН розповідав про 10 порід собак, які вирізняються блискучим інтелектом.

Вас також можуть зацікавити новини: