Названо 4 способи, як можна підзаробити протягом літа / фото ua.depositphotos.com

Разом із літньою спекою приходять подорожі та витрати на концерти, походи в парк розваг і новий гардероб. Щоб не розоритися, ви можете подумати про літній підробіток, який принесе вам трохи додаткових грошей.

Програма CNBC Make It поспілкувалася з багатьма реальними людьми, які довели, що можна заробити більше, ніж трохи, використовуючи прості можливості. Їхні підробітки зазвичай приносять більше $100 000 на рік. Названо чотири способи, як ви можете підзаробити цього літа і, можливо, навіть трохи розважитися.

1. Перепродайте одяг

Відео дня

Весняне прибирання не повинно припинятися з початком літа. Насправді, ви можете перетворити продаж непотрібних речей на стійкий річний підробіток.

Жінка на імʼя Рігель почала продавати старий одяг під час пандемії у 2020 році. Після того, як вона заробила близько 200 доларів, продавши кілька власних непотрібних речей, її "затягнуло".

Вона почала прочісувати комісійні магазини в пошуках речей, які можна було б купити задешево і перепродати з вигодою. У 2023 році вона заробила 123 800 доларів, продаючи одяг на таких онлайн-майданчиках, як eBay, Poshmark і Mercari.

2. Здайте свій басейн в оренду

Джим Баттан витратив 110 000 доларів на будівництво басейну у своєму будинку в Вест-Лінні, штат Орегон, у 2012 році. Десять років потому басейн "окупив себе і навіть більше", сказав він.

Здаючи свій басейн в оренду погодинно, Баттан заробив $177 000 менш ніж за два роки.

Не все йде гладко, попереджає Баттан. Йому довелося багато дізнатися про хімію басейну та управління ним, і він підрахував, що перевіряє хімікати в басейні від 5 до 10 разів на день. За його словами, це забирає багато часу, але люди можуть це робити, якщо докладуть додаткових зусиль.

3. Розповідайте про свою роботу через створення контенту

Вдень Келлі Гордон – капітан суперяхти. Вона витрачає близько п'яти годин на тиждень на створення контенту для соціальних мереж, і цей підробіток, як вона розповіла Make It, приносить їй $10 300 на місяць.

Гордон захопилася яхтингом після того, як у 2007 році побувала на весільному банкеті на яхті. Вона розповіла Make It, що "навіть не знала, де лівий борт, а де правий", але повернулася на яхту наступного дня і розпитала капітана про цю професію все, що могла.

Тепер Гордон ділиться тонкощами яхтингу з глядачами в Instagram. У 2023 році вона отримала 124 000 доларів доходу від спонсорства, продажу сувенірів, реклами, партнерського маркетингу та публічних виступів.

4. Здайте свою машину в оренду

З початком літнього сезону подорожей люди часто шукають автомобілі напрокат. Ендрю Ечеверрії здає в оренду шість своїх автомобілів через додаток, і це приносить йому до 14 000 доларів на місяць.

Ечеверрія живе неподалік від міжнародного аеропорту Бостона, що дає йому перевагу над іншими людьми, що заробляють у такий спосіб.

Нагадаємо, раніше УНІАН розповідав про 5 речей, які середній клас не зможе собі дозволити вже у найближчому майбутньому. 

Вас також можуть зацікавити новини: