Мер Мелітополя з чиновниками катався на джипах у заповіднику, відкрито кримінальне провадження

14:34, 03 жовтня 2017
Природні ресурси
310 0

Мер зі своїм заступником та заступником голови Херсонської області катався на джипах з порушенням законодавства та сам виклав фото.

Джипери влаштували заїзд безпосередньо до території Солоноозерної ділянки та Тендрівської коси, що входять до зони абсолютної заповідності Чорноморського біосферного заповідника / Фото Environment People Law via Facebook

5-6 серпня 2017 року мер міста Мелітополя Сергій Мінько очолив поїздку групи джиперів разом зі своїм заступником до Чорноморського біосферного заповідника . На своїй сторінці у соцмережі Facebook він особисто виклав фото та відомості про маршрут, з яких зрозуміло, що джипери влаштували заїзд безпосередньо до території Солоноозерної ділянки та Тендрівської коси, що входять до зони абсолютної заповідності Чорноморського біосферного заповідника НАН України . За повідомленнями ЗМІ, порушення було здійснене в компанії заступника голови Херсонської ОДА Є. Рищука, повідомляє організація "Екологія - Право - Людина" на своїй сторінці у Facebook.

Читайте такожВ Індії подружжя за 26 років відновило знищений тропічний ліс. Тепер це заповідник (відео)

Відповідно до статей 16 та 18 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», на території заповідної зони біосферного заповідника забороняється пересування механічних транспортних засобів, за винятком шляхів загального користування. Пошкодження його території тягне накладення штрафу, а також відповідальність, згідно зі ст. 252 ККУ.

За повідомленням Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Херсонській області, 16.08.2017 року за даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1. ст. 252 КК України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter