В Індонезії величезний пітон з'їв людину / фото ua.depositphotos.com

В Індонезії гігантський сітчастий пітон з'їв жінку. Її тіло виявили в животі рептилії наступної доби.

Як повідомляє Бі-бі-сі, жінка зникла в лісі, недалеко від будинку, по дорозі на ринок. Чоловік жінки занепокоївся, коли вона не повернулася до ночі і підняв сусідів на пошуки. Наступного дня вони знайшли в заростях 6-метрового пітона з великим здуттям живота.

Мешканці села, запідозривши найгірше, розрізали тварину і виявили жінку в шлунку змії.

Відео дня

"Якби я був із нею того дня, пітон би не наважився до неї доторкнутися. Я навіть уявити не можу, які страждання їй довелося пережити. Мені дуже шкода нашу сім'ю", - прокоментував те, що сталося, чоловік загиблої. Тепер він залишився сам із чотирма дітьми.

Напади пітонів на людей

Це не перший випадок нападу пітонів на людей в Індонезії. У 2022 році збирачку каучуку проковтнув пітон на острові Суматра. "Жертва була знайдена в шлунку змії", - писали тоді ЗМІ. Тоді ж начальник місцевої поліції додав, що на момент виявлення її тіло виглядало майже неушкодженим.

З 2017 року в Індонезії таким чином загинули чотири людини.

Іноді пітони недооцінюють розміри здобичі. 2005 року пітон намагався проковтнути алігатора. Але алігатор виявився занадто великим дня нього, тож пітон розірвався в процесі поглинання.

Довідка. Сітчастий пітон є найдовшою змією у світі, її розмір перевищує 6,25 м. При цьому найдовший з відомих науці сітчастих пітонів був знайдений 1912 року і сягав 10 м.

Ці пітони живуть у Південно-Східній Азії. У джунглях Індонезії мешкає велика їхня популяція.

Сітчасті пітони відмінно плавають і можуть запливати навіть у відкрите море.

Полюють вони в темний час доби, а вдень відпочивають на деревах, або в печерах.

Вас також можуть зацікавити новини: