Садовий: Найкращі компанії Європи зможуть брати участь у тендерах / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні під час сесії Львівської міської ради повідомив.

«Якщо ніхто не буде заважати, і все буде йти за планом, то за три роки місто матиме завод з переробки відходів. Тому що проектні роботи дуже довго тривають, сам процес будівництва довго триває і, співпрацюючи з Європейським інвестиційним банком, ми повинні зрозуміти, що усі процедури будуть відбуватися згідно з європейським законодавством», - зазначив Садовий.

За його словами, найкращі компанії Європи зможуть брати участь у тендерах і подавати свої пропозиції.

Читайте такожКиїв прийматиме сміття зі Львова до початку серпня

«Проблему з ділянкою, на мою думку, має вирішувати Львівська обласна рада, держава, тому що ми як місто тут затиснуті своїми можливостями. Область має багато землі, яка є поза межами населених пунктів, і своїм розпорядженням вони можуть просто нам виділити ділянку. Таких пропозицій, на превеликий жаль, ми на сьогодні ще не отримали», - зауважив міський голова.

Також він наголосив, що конкретні межі ділянки будуть визначатися в робочому порядку, і міська рада після ухвалення відповідного звернення скерує його до керівництва держави. Це, зокрема, питання про виділення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу на території Яворівського військового полігону.

На сьогоднішньому засіданні депутати за дане звернення не голосували, оголошено перерву в роботі сесії до завтра, 1 липня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram