этот материал доступен на русском

МХП прокоментував недостовірні факти щодо результатів дослідження FAIRR Initiative в матеріалах низки ЗМІ

20:17, 08 серпня 2018
Агро
273 0
Актуально
FAIRR не зверталася в МХП за будь-якою додатковою підтвердженою експертними висновками інформацією / фото shutterstock

Цілі та методи досліджень, як і перелік компаній та критерії їх відбору, не є прозорими і визначаються FAIRR самостійно, без підтвердження з боку авторитетних експертних наукових або дослідницьких організацій, а самі дослідження використовують лише інформацію із засобів масової інформації та інших відкритих джерел масової інформації, які зазвичай висвітлюють власну редакційну думку, не підтверджуючи її експертними висновками офіційних установ.

Водночас, FAIRR не зверталася до МХП за жодною додатковою підтвердженою експертними висновками інформацією щодо питань, які досліджуються в її рейтингу, і не просила надати жодних сертифікатів та висновків регулюючих та контролюючих органів. Відтак, суб’єктивна думка приватної установи FAIRR Initiative, подана як результати дослідження, є виключно суб’єктивною приватною думкою організації, але не може бути признана як результати офіційної експертизи щодо питань екології, соціального забезпечення та управління.

Водночас, частина редакцій вітчизняних ЗМІ без додаткового аналізу вищевикладених фактів, не маючи обґрунтованого підтвердження щодо висновків FAIRR Initiative, розповсюдила їх як значуще дослідження, не врахувавши певних фактів. МХП прокоментував ситуацію в офіційній позиції, яку розмістив на своєму сайті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter