этот материал доступен на русском

У Регуляторній службі пояснили, як уникнути абсурдних ситуацій з ліцензуванням зберігання пального

09:00, 19 серпня 2019
Енергетика
462 0
Ілюстрація / REUTERS

Постанову Кабінету Міністрів, що зобов'язує підприємців отримувати ліцензії на зберігання палива вже викликало хвилю критики у бізнесу. Так, підприємці, що не мають жодного відношення до видів діяльності, пов'язаних з переробкою і продажем палива, що використовують паливо виключно для своїх виробничих цілей зіткнулися з необхідністю отримувати ліцензію на її зберігання.

Про це повідомила Голова державної регуляторної служби Ксенья Ляпіна в ефірі телеканалу 24.

За словами Ляпіної, ліцензувати нафтобізнес необхідно, проте для коректної дії постанови з нього необхідно виключити підприємців, які не мають жодного відношення до даної сфери.

"Зберігання пального треба ліцензувати, якщо мова йде про вид діяльності. Я ще раз скажу, нафтобаза - треба ліцензувати? Безумовно, треба ліцензувати. Там і акцизні ризики, там і ризики фізичні, небезпека, яку вона становить і так далі, і так далі. Треба? Треба. А там, де це невеликі обсяги, які не відносяться до потенційно небезпечних видів діяльності, то їх треба якраз звідти та виключити. І вони не становлять жодної загрози ані бюджетним надходженням, ані іншим", - заявила Ляпіна.

За словами глави ДРС, її служба звернеться в нову Верховну Раду і нову податкову службу із закликом позбавити підприємців від некоректного розуміння постанови.

"У нас таке роз'яснення вже готове, ми готові ним поділитися, ми там юридично обґрунтуємо, чому ліцензування має бути виключно в тому випадку, якщо цей вид діяльності", - повідомила голова ДРС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #паливо