этот материал доступен на русском

Суд Фінляндії відхилив апеляцію екологів щодо російського "Північного потоку-2"

17:18, 19 серпня 2019
Енергетика
417 0
Ілюстрація REUTERS

Вищий адміністративний суд залишив у силі рішення Регіонального управління органів державної влади Південної Фінляндії, згідно з яким російський проект Nord Stream 2 AG може провести дві труби газопроводу територією економічної зони Фінляндії.

Читайте також"Північний потік-2" побудований на 73,6% - "Газпром"

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на телерадіокомпанію Yle.

Зареєстрована в Польщі екологічна організація Client Earth Prawnicy dla Ziemi подала апеляцію на рішення Регіонального управління органів державної влади в адміністративний суд міста Вааса, який, у свою чергу, відмовився її розглядати. Причина відмови полягає в тому, що суд визнав територіальну діяльність екологічної організації такої, що не поширюється на економічну зону Фінляндії.

Вищий адміністративний суд негайно розглянув апеляцію. Згідно з висновком суду, процедура оцінки впливу будівництва газопроводу на довкілля, що стосується економічної зони Фінляндії, була проведена відповідно до міжнародних угод.

Проект "Північний потік-2" передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд куб. м газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

За планом газопровід хочуть запустити в кінці 2019 року.

Як повідомлялося, вимоги Данії можуть відкласти "Північний потік-2" на 8 місяців і коштувати 660 млн євро.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter