Ілюстрація REUTERS

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» в січні-вересні 2019 року сплатила до державного та місцевих бюджетів близько 83,7 млрд грн податків та дивідендів, повідомляє прес-служба компанії.

Читайте також"Нафтогаз" пропонує перекласти борги за газ на місцеві бюджети

«За оперативними даними, за січень-вересень 2019 року підприємства групи «Нафтогаз» сплатили до державного та місцевих бюджетів близько 83,7 млрд грн податків та дивідендів», - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, надходження від підприємств групи «Нафтогаз» становили близько 15% загальних доходів державного бюджету за дев'ять місяців 2019 року.

Як повідомляв УНІАН, «Нафтогаз України» в 2018 році сплатив до державного бюджету 137,8 млрд грн податків та дивідендів, що на третину більше, ніж у 2017 році.

У 2017 році «Нафтогаз» сплатив до держбюджету понад 107,3 млрд грн податків та дивідендів.

Довідка УНІАН. НАК «Нафтогаз України» – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають близько 90% газу і нафти в країні. НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram