Російський трубоукладач Академік Черський у німецькому порту Мукран / REUTERS

Про це йдеться в листі, підписаному сенаторами Тедом Крузом, Томом Коттоном і Роном Джонсоном, який отримало керівництво компанії Fährhafen Sassnitz GmbH, котра управляє цим портом, пише DW із посиланням на німецьку ділову газету Handelsblatt.

Сенатори погрожують компанії "чутливими наслідками" у разі, якщо вона не припинить надавати логістичну підтримку проекту "Північний потік-2".

Як йдеться в документі, США позбавить порт перспективи "фінансового виживання, якщо він продовжить надавати товари, послуги і підтримку" в будь-якій формі цьому проекту.

Зокрема, в порту Мукран на острові Рюген складовані труби, які використовуються для спорудження газопроводу, і, крім того, порт постачає провіантом російські судна-трубоукладачі "Академік Черський" і "Фортуна", йдеться в листі.

Читайте такожНімецькі екологи звернулися до суду проти "Північного потоку-2"

Як вказують сенатори, їх лист служить юридичним застереженням про те, що, підтримуючи проект газопроводу, компанія піддає порт Мукран, а також його провідних менеджерів, власників і співробітників ризику юридичних і економічних штрафних заходів з боку США.

Компанія Fährhafen Sassnitz GmbH на 90 відсотків належить місту Засніц і на 10 відсотків - федеральній землі Мекленбург - Передня Померанія. Офіційний представник компанії повідомив, що її керівництво не має наміру коментувати лист, оскільки його зміст належить до компетенції земельного та федерального урядів.

Як повідомляв УНІАН, в липні Палата представників Конгресу США схвалила зміни в законодавстві, які передбачають нові санкції проти компаній, причетних до будівництва російського газопроводу "Північний потік-2".

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram