Експерт вважає, що восени відключень може взагалі не бути / колаж УНІАН, фото УНІАН, скріншот

Відчутне скорочення тривалості відключень світла в Україні може бути з середини серпня, але українцям може стати трохи легше вже наступного тижня.

"Можливо вже з наступного тижня зменшиться спекотна погода, стане трошечки прохолодніше, можливо також деякі енергоблоки будуть відремонтовані і введені в експлуатацію, тому до кінця серпня очікується дещо незначне зниження тривалості графіків відключень. Але все рівно вони поки будуть достатньо жорсткими. Тільки з середини серпня, я прогнозую, що може бути відчутне зниження тривалості графіків відключень", - розповів директор енергетичних програм центру Разумкова Володимир Омельченко він сказав в ефірі КИЇВ24.

І на його думку, восени відключень може взагалі не бути, якщо російські окупанти знову не битимуть по енергооб’єктах.

Відео дня

"У вересні, у жовтні ці відключення будуть мінімальні, або їх не буде зовсім. Безумовно за умови, якщо не буде нових ударів рашистів по нашій енергетичній інфраструктурі", - сказав Омельченко 

Ситуація зі світлом в Україні - останні новини

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що покращення ситуації в енергосистемі України варто очікувати вже з 20-х чисел липня. 

При цьому речниця "Укренерго" Марія Цатурян заявила, що у серпні відключень електроенергії стане менше, або ж вони будуть менш тривалими. 

Вас також можуть зацікавити новини: