этот материал доступен на русском

Робота над проектом держбюджету-2020 вже на фінальній стадії - голова Мінфіну

19:12, 05 серпня 2019
Фінанси
345 0
Держбюджет України зведено з дефіцитом в 1,1 мільярда гривень / фото УНІАН

Робота Міністерства фінансів України над проектом Державного бюджету на 2020 рік перебуває на фінальній стадії, після завершення якої проект буде подано на розгляд вже нового складу уряду.

Читайте такожЩо з курсом гривні: долар і євро продовжують дорожчати

Про це написала на своїй сторінці в мережі Facebook міністр фінансів Оксана Маркарова, коментуючи результати виконання держбюджету за сім місяців нинішнього року.

За її словами, Мінфін повністю готовий до пікових виплат боргів у вересні.

«Ми пройшли половину року, і висновки про виконання бюджету 2019 року мають вплив не тільки на 2019, а й на планування Бюджету-2020 року, яке в Мінфіні входить у фінальну фазу перед його майбутнім поданням на розгляд вже новому Кабінету міністрів України. Якщо коротко: все під контролем, до вересня готові», - написала керівник Мінфіну.

Як повідомляв УНІАН, загальний фонд державного бюджету України за січень-липень 2019 року виконано з дефіцитом у розмірі 1,1 млрд грн при затвердженому плановому річному показнику в 90 млрд грн.

Станом на 1 серпня сума коштів на Єдиному казначейському рахунку становила 49 млрд грн, а на валютних рахунках Держказначейства - кошти в еквіваленті 76,8 млрд грн, чого достатньо для обслуговування і погашення держборгу в найближчі місяці.

Довідка УНІАН. Державний бюджет України на 2019 рік передбачає доходи в розмірі 1,026 трлн грн, видатки - 1,112 трлн грн, граничний обсяг дефіциту - 89,989 млрд грн.

Згідно з Бюджетним кодексом уряд має подати до Верховної Ради проект бюджету до 15 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter