этот материал доступен на русском

Перший український «єдиноріг»: ІТ-компанію Grammarly оцінили в більш ніж $1 мільярд

09:53, 11 жовтня 2019
Фінанси
932 0
Grammarly привернула ще 90 млн дол. інвестицій / фото techcrunch.com

Українська ІТ-компанія Grammarly на шляху до реалізації свого бачення комунікаційного асистента залучила ще 90 млн дол. у новому інвестиційному раунді для розвитку свого онлайн-сервісу, повідомила прес-служба компанії.

Читайте такожВ Україні порахували підприємців-айтішників

«Цей раунд (інвестиційний – УНІАН) повторно очолила компанія General Catalyst, приєдналися також поточні та нові інвестори. Він посприяє розвитку компанії та зростанню кількості клієнтів. Його очолила компанія General Catalyst, до якої приєдналися поточні (серед них - IVP) і нові інвестори. Grammarly створює онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою», - сказано в повідомленні.

Відзначається, що із залученими 90 млн дол. інвестицій компанія продовжить удосконалювати свої технології для створення комплексного асистента для особистої і професійної комунікації англійською мовою.

У компанії додали, що будуть використовувати залучені інвестиції для продовження розширення охоплення свого продукту, а також щоб зробити його доступним скрізь, де може відбуватися письмова комунікація англійською мовою.

«Ми також продовжимо працювати над більш складними аспектами мови і комунікації, зокрема над розвитком нещодавно запущеного детектора тону - для того, щоб надавати користувачам практичні рекомендації щодо його адаптації», - додали в прес-службі.

У компанії також повідомили, що одним з найбільш складних видів комунікації є письмова комунікація в робочому середовищі, тому з залученими інвестиціями також планується прискорити розвиток продукту для підтримки потреб корпоративних клієнтів.

За повідомленням TechCrunch, Grammarly оцінили в понад 1 млрд доларів, що робить її першим українським «єдинорогом». Гендиректор компанії Бред Гувер підтвердив виданню цю суму.

Як повідомляв УНІАН, у 2017 році залучені інвестиції в онлайн-сервіс перевірки правопису і граматики Grammarly становили понад 110 млн дол.

Довідка УНІАН. Компанія Grammarly була створена в 2009 році в Україні. Онлайн-сервіс компанії щодня допомагає більш ніж 20 мільйонам людей писати англійською мовою ефективніше, надаючи рекомендації щодо правильності, чіткості, захопливості і тону повідомлення. На сьогодні офіси компанії представлені в Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку і Ванкувері. З моменту проведення першого інвестиційного раунду в травні 2017 року і залучення 110 млн дол. в розвиток компанії, Grammarly істотно розширила кількість можливостей і функцій її онлайн-сервісу на основі штучного інтелекту.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter