НБУ встановив на 24 червня офіційний курс долара до гривні на рівні 40,45 грн/дол. / фото REUTERS

Курс долара Україні в більшості обмінників фінкомпаній у неділю, 23 червня, перебуватиме в межах коридору: приймання від 40,10 до 40,70 грн/дол. і продаж від 40,75 до 41,10 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

А курс євро власники обмінників виставлять у межах: прийом від 43,50 до 43,85 грн/євро і продаж від 43,95 до 44,50 грн/євро, вважає експерт.

"При цьому, залежно від реального платоспроможного попиту і пропозиції у своєму регіоні, власники обмінників будуть досить часто міняти свої цінники, щоб знайти оптимальний курс приймання та продажу валюти і не упустити великих клієнтів", - зазначив аналітик.

Відео дня

На думку експерта, особливо "чуйними" до запитів клієнтів будуть оптові обмінники, які завжди готові "посунутися" під час виставлення своїх котирувань на 2-5 копійок в один або інший бік за великих сум валютообміну.

"Хоча при цьому, будуть присутні й ті обмінники, які традиційно продовжать практику виставлення спреду в межах до 1 гривні як за доларом, так і за євро. Тому, якщо ви вирішили проводити свої валютообмінні операції, робити це в першому ж-ліпшому обміннику не варто: краще підібрати найцікавіший курс, вивчивши пропозиції інших пунктів обміну. Але й відкладати це надовго теж сенсу немає. Попереду кінець місяця, кварталу і півріччя, а це завжди досить складний період для гривні", - порадив Козирєв.

Курс долара в Україні - прогноз на тиждень

Нагадаємо, у коментарі УНІАН начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий спрогнозував, що наприкінці червня загальна ситуація на валютному ринку багато в чому нагадуватиме ситуацію, що спостерігалася протягом місяця.

За його прогнозом, також діятиме режим "керованої гнучкості", що означає можливі періодичні зміни курсових напрямків, валютний коридор залишиться в колишніх межах, а допустимі курсові відхилення в тижневому розрізі залишаться в прогнозовано-стійкому вигляді.

Вас також можуть зацікавити новини: