НБУ встановив на 8 липня офіційний курс долара до гривні на рівні 40,54 грн/дол. / фото ua.depositphotos.com

Курс долара в Україні в більшості обмінників фінкомпаній і відділень банків у неділю, 7 липня, перебуватиме в межах коридору: приймання від 40,40 до 40,70 грн/дол. і продаж від 40,80 до 41,10 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

Курс євро власники обмінників виставлять у межах: приймання від 43,70 до 44,20 грн/євро і продаж від 44,30 до 44,60 грн/євро, упевнений експерт.

Він зазначив, що останнім часом конкуренція між обмінниками за платоспроможного клієнта (особливо оптового - від 1000 доларів або євро) тільки посилилася, що теж "на руку" охочим купити або продати валюту.

Відео дня

"Адже зростання конкуренції стримує апетити фінансистів у частині задирання валютних котирувань вгору. Тому в цій ситуації особливих сюрпризів у частині валютних цінників обмінників ми на цих вихідних не побачимо. Але вже з середини місяця низка факторів знову почне працювати проти гривні, що надалі допомагатиме фінансистам психологічно розгойдувати ринок. Тому до середини місяця українці, які бажають купити валюту, ще мають можливість зробити це спокійно, без метушні і підбираючи найоптимальніший для себе курс", - додав Козирєв.

Курс долара в Україні - прогноз на тиждень

Нагадаємо, начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий у коментарі УНІАН спрогнозував, що середина липня майже нічим не запам'ятається на валютному ринку, а коливання курсу долара відбуватимуться в межах 40,4-40,7 грн/дол.

За його словами, як і в червні, на ринку спостерігатимуться поперемінні зміни трендів із висхідного на низхідний і навпаки. Коливання курсів відбувається в межах нових коридорів, які час від часу звужуються, наприклад, до 40,4-40,7 грн за долар.

Вас також можуть зацікавити новини: