Пандемія не зменшила інтерес інвесторів до об'єктів / фото УНІАН Володимир Гонтар

Надходження від приватизації до державного бюджету з початку року перевищили 1 млрд грн.

Про це повідомив голова Фонду державного майна України Дмитро Сенніченко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Читайте такожРада розблокувала велику приватизацію

"Перший мільярд від приватизації у 2021 році - зроблено! Негативісти кажуть, що активність інвесторів зараз залишає бажати кращого. Насправді це такий самий міф, як і міфи про приватизацію, що сягають корінням у далекі 1990-ті. щойно черговий успішний аукціон малої приватизації приніс державному бюджету 1 млрд грн з початку року!",- написав він.

За його словами, пандемія зовсім не зменшила інтерес інвесторів до об'єктів і жодним чином не впливає на ціну.

"Спекуляції на тому, що хтось хоче розкупити державну власність задешево - не пройдуть! Абсолютно прозорі приватизаційні аукціони з пропозиціями на будь-який гаманець демонструють лише справедливу ціну активу. І якщо раніше термін "приватизація" мав негативну конотацію, то тепер аукціони, де за перемогу наполегливо змагаються понад 20 учасників - звичайна практика", - написав він.

Що цьому передувало

Державний бюджет на 2021 рік передбачає залучення 12 млрд грн від приватизації, причому левову частку мають скласти надходження від великої приватизації.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram