Скільки коштує місяць життя в Угорщині / Фото Вероніка Кордон

Війна Росії з Україною змусила мільйони громадян покинути свої будинки. Багато переселенців шукають безпечний притулок в Угорщині. За даними ООН, в Угорщину переїхало приблизно 400 тисяч українців. 

Ціни на житло в Угорщині

Вартість житла в Угорщині залежить від населеного пункту. Очевидно, в столиці країни Будапешті оренда коштує значно дорожче. Зняти житло можна за ціною від 7 тисяч грн до 15 тисяч грн за місяць.

Сервіси оренди житла показують, що в залежності від місця розташування квартири і кількості кімнат ціни на оренду в місяць приблизно такі:

Відео дня
  • однокімнатна квартира в центрі - в 10 тис. грн;
  • однокімнатна квартира в межах міста - 7,5 тис. грн;
  • трикімнатна квартира в центрі - 18 тис. грн;
  • трикімнатна в межах міста - 13 тис.грн.

Не забувайте також про комунальні послуги. Платіжки за двокімнатну квартиру обійдуться приблизно в 4 тисячі грн.

Знайти житло в Угорщині можна на сайті kvartyra.hu.

Ціни на продукти в Угорщині

Українців приємно здивують ціни на продукти в Угорщині. Їжа тут в цілому коштує трохи дешевше, ніж в українських супермаркетах. Наприклад, кілограм курячого філе коштує 120 грн, рису - 25 грн, молока - 19 грн, твердого сиру - 150 грн. Десяток яєць обійдеться 35 грн, буханець хліба - 15 грн. Трохи дорожче, ніж в Україні, коштують фрукти і овочі.

Ціни на транспорт і мобільний зв'язок в Угорщині

Ціни на громадський транспорт відрізняються в кожному місті. В Угорщині можна купити одноразовий квиток на поїзд або автобус, або оформити проїзд на місяць. Один проїзд на громадському транспорті коштує приблизно 32 грн, а місячний - близько 870 гривень.

Літр бензину в середньому коштує 32 грн.

Мобільний зв'язок обійдеться приблизно в 3 грн за хвилину розмови без спеціальних тарифів. Інтернет зі швидкістю 60 Мбіт/с коштує в середньому 372,46 грн на місяць.

Робота для переселенців в Угорщині

Переселенці, які втратили роботу через переїзд, можуть спробувати влаштуватися на роботу в Угорщині. В Угорщині є велика потреба в представниках робітничої професії: вантажниках, пакувальниках, різноробочих, сантехніках, зварювальниках, далекобійниках. Місячні зарплати становлять приблизно 20-25 тисяч грн. Знайти роботу можна на сайті jooble.org.

Вас також можуть зацікавити новини: