Пістолетчикам з АЗК робота знайдеться і в ЗСУ

Кожен, хто ухиляється від сплати податків, краде у ЗСУ – у прямому значенні цього слова. Про це заявив на своїй сторінці Фейсбук військовослужбовець 1 окремої бригади спецпризначення імені Івана Богуна Олександр Ігнатьєв. Він закликав власників мереж автозаправок або сплачувати податки та фінансувати армію, або їхати на передок.

"Все, що ми заробляємо всередині країни (податки тобто) – все це йде на забезпечення ЗСУ. І тільки це. Тільки свої кошти. Тому кожен, хто ухиляється від сплати податків, краде у ЗСУ. І це – у прямому значенні цього слова. Читаю в експертів: тільки з тих міні-НПЗ та автозаправок, які недоплачують податки, можна додатково назбирати 15 млрд грн на рік. Поскребти на інших ринках – так і сотні мільярдів зберемо)", – написав Ігнатьєв.

Він звернувся до власників мереж автозаправок.

"Хлопці, які недоплачують податки – всі ці беересеми, мотто, авантажі та воги. Через вас бюджет не доотримує 15 мільярдів гривень. А це, на секундочку, мільйон дронів, про які казав президент Зеленський. Ви або сплачуйте податки та фінансуйте армію, або давайте до нас на передок. Нам тут і пістолетчики, і автоматчики, і кулеметники – всі потрібні. Всім знайдемо роботу!" – наголосив він.

За його словами, західні партнери фінансують всі цивільні витрати бюджету – дороги, пенсії, зарплати та іншу соціалку тощо.

"З міжнародної допомоги НЕ МОЖНА ні купити зброю, ні заплатити військовим, нічого", – зазначив Ігнатьєв.