этот материал доступен на русском

Зростання вартості видобутку залізної руди в Україні призведе до зростання трудової міграції – Волинець

19:45, 17 жовтня 2019
Різне
214 0
Депутат Михайло Волинець розкритикував законопроект 1210 / facebook.com/MykhailoVolynets

Ухвалення законопроекту 1210 в наявній редакції стане одним із нових чинників, які різко спровокують черговий потік і без того сильної трудової міграції українців.

Про це в інтерв’ю «5 каналу» сказав народний депутат, голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Це «цвях» в економіку, що призведе до зменшення заробітних плат на підприємствах, і ні в якому разі – до їхнього збільшення. А також до неконтрольованої міграції», – зазначив Волинець.

Питання трудової міграції актуальне для України вже не один рік. Сильний дефіцит робочих рук вже давно відчувають усі галузі економіки. Згідно з опитуванням Research&Branding Group, загальний потенціал української міграції – 5 мільйонів громадян.

Як показує досвід країн ЄС, розв'язати трудове питання може лише вміння держави вивчати ринок праці та чітка стратегія розвитку, яка базується на аналізі, а не на політичному популізмі, вважає Є. Кириченко, власник міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal (Польща).

Нагадаємо, на сьогодні одним з головних працедавців України є металургійний комплекс. Він забезпечує робочими місцями близько чверті всього промислово-виробничого персоналу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter