этот материал доступен на русском

Законопроект про збільшення ренти на видобуток руди діє на користь Росії – Волинець

19:58, 17 жовтня 2019
Різне
368 0
Фракція "Батьківщина" ні в якому разі не буде голосувати за законопроект 1210, заявив нардеп / kvpu.org.ua

Голова незалежної профспілки гірників України, депутат фракції «Батьківщина» Михайло Волинець публічно розкритикував законопроект 1210, який передбачає значне зростання видобутку залізної руди, передає «5 канал».

На думку нардепа, документ не принесе жодних додаткових надходжень до українського бюджету, а навпаки спровокує зворотні процеси скорочення виробництва та безробіття, що викличе соціальну напругу у суспільстві.

«Фракція «Батьківщина» ні в якому разі не буде голосувати за такий законопроект, бо в даному випадку просто вбивається ще один цвях у нашу економіку, зокрема у гірничо-видобувну промисловість, металургію, видобутку нафти і газу. Цей законопроект не дасть серйозного наповнення в бюджет. Він діє на користь російської економіки», – зазначив Михайло Волинець.

Про негативні наслідки законопроекту 1210 гучно заявили й усі профільні асоціації. Через недоотримання податкових платежів, у Федерації металургів України, попередньо оцінили збитки держави на суму близькою до 12 мільярдів гривень. На думку низки експертів, вже до кінця поточного року, на тотальне згортання виробництва очікуватимуть підприємства великого та середнього бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter