Зеленський заявив про програму повернення коштів за купівлю українських товарів / колаж УНІАН, фото Рixabay, ОП

В Україні розробляється програма кешбеку, за якою при купівлі деяких українських товарів та послуг споживачі зможуть отримати повернення частини коштів. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час заходу "Зроблено в Україні".

"Розробляється програма українського кешбеку "Купуй українське". За купівлю визначених типів зроблених в Україні товарів та послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку", – сказав президент.

Щоправда, яким чином визначатимуться товари, за які повертатиметься кешбек, та які конкретні виробники прийматимуть участь у програмі, президент не уточнив.

Відео дня

Зеленський підкреслив, що перед Україною стоїть завдання, щоб українські гроші залишились та працювали в державі, оскільки це податки та зарплати для українських воїнів.

За його словами, наразі вже готуються фінансові та технічні параметри українського кешбеку.

"Маємо постаратись, щоб ця програма почала працювати вже в цьому році", – додав президент.

За словами Зеленського, необхідно докласти зусиль, аби програма кешбеку запрацювала вже цього року.

Інші заяви Зеленського

Наприкінці січня президент Володимир Зеленський підписав укази про створення консультативного органу - Ради з питань підтримки підприємництва та економічної платформи "Зроблено в Україні". Обидві інституції покликані налагоджувати взаємодію між владою та бізнесом та шукати шляхи підтримки українських підприємців під час війни.

Під час великої прес-конференції 25 лютого президент зазначив, що якщо проблеми на українсько-польському кордоні не будуть вирішені, українська влада шукатиме механізми підтримки вітчизняних виробників.

Вас також можуть зацікавити новини: