Тарифы на проезд в поездах вырастут / Фото УНИАН

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») має намір у 2015 році провести в три етапи індексацію тарифів на проїзд упасажирських поїздах внутрішнього сполучення на 21% відносно 2014 року у всіх категоріях пасажирських вагонів, окрім вагонів першого класу поїздів категорії "Інтерсіті+".

Про це повідомив на прес-конференції начальник департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення «Укрзалізниці» Ігор Бреус.

За його словами, підвищення тарифів на проїзд у пасажирських поїздах планується провести з 1 березня на 6%, з 1 квітня - на 7%, з 1 травня - на 6,5% із урахуванням інфляції, тоді як у цілому за рік підвищення становитиме 21%.

Читайте такожКвитки на літаки в Україні через обвал гривні подорожчали за ніч на 30%У свою чергу, тарифи на проїзд у вагонах другого класу поїздів категорії "Інтерсіті+" планують підвищити в один етап із 1 березня на 5,2%.

Водночас Бреус уточнив, що остаточне рішення щодо індексації тарифів ще не прийнято, оскільки проект відповідного наказу знаходиться на розгляді Тарифної ради Міністерства інфраструктури України.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram