
Китайська компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) завершила реалізацію проекту з днопоглиблення в морському торговому порту «Южний» в акваторії біля причалу №25.
Читайте такожВ Одеський порт зайшов перший контейнеровоз-п'ятитисячник (фото)
Як передає кореспондент УНІАН, відповідний акт прийому-передачі робіт підписали начальник адміністрації порту «Южний» Максим Широков і генеральний директор CHEC в Україні Лінь Тао.
Присутній під час підписання документа міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що цей проект показав, що Україна є надійним партнером для бізнесу.
"Ми отримали прозорий тендер, на якому держава в особі АМПУ заощадила півмільярда гривень",- сказав він.
Згідно з розданих матеріалів, під час робіт було піднято 4,4 млн куб м грунту і досягнуто глибини в 16 м, що дає можливість приймати і обробляти біля причалу великотоннажні судна типу Panamax.
Роботи почалися 20 липня 2017 року і завершилися через п'ять місяців - 27 грудня - на три місяці раніше від запланованого терміну.