Міністр інфраструктури розповів, чому відновили рух потягів до "червоних" зон / REUTERS

"Укрзалізниця" від 26 жовтня відновила продаж квитків на деякі з напрямків "червоної" зони, бо на залізниці чи не найбільше дотримуються карантинних вимог.

Читайте такожУ Харкові не зупинятимуть транспорт попри червону зону карантину

Про це повідомляє ТСН.ua з посиланням на заяву міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

"Більшість обмежень зняли, бо на "Укрзалізниці" дотримуються карантинних вимог. Зокрема, немає скупчення людей, як, наприклад, під час міжміських чи внутрішньообласних автобусних перевезень. Там контролювати це значно важче. Щодо електричок, то треба обмежувати кількість пасажирів, які заходять до вагонів - є посадкові місця. Треба більш дієво здійснювати цей контроль", - наголосив очільник міністерства. 

На запитання, чи можуть у потягах повернутися до заповненості місць у шаховому порядку, він відповів, що цілком ймовірно, якщо буде відповідна рекомендація МОЗ.

Криклій також наголосив, що на новорічні та різдвяні свята "Укрзалізниця" може призначити додаткові потяги за популярними напрямками. "Пасажирські перевезення досі не вийшли на стовідсоткову завантаженість, як було минулого року. Додаткові потяги за популярними напрямками - це цілком ймовірно. Зауважу, що пасажири мають тепер можливість купувати квитким за 90 днів, а тому можна заздалегідь планувати поїздки", - каже Владислав Криклій.

Що цьому передувало

  • Від 22 вересня в Україні запрацювала послуга смарт-квиток - один квиток на всі види громадського транспорту.
  • Рішення про запровадження експериментального проєкту із впровадження єдиного електронного квитка (е-квитка) на різні види транспорту на порталі електронних послуг e-transport.gov.ua підтримали на засіданні уряду 29 липня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram