Компанія вже отримала тисячу попередніх замовлень на Alpha 0 \ @hopiumofficial

Французький виробник автомобілів Hopium представив перший власний прототип водневого автомобіля. Цей седан, під назвою Machina Alpha 0, вже зібрав першу тисячу попередніх замовлень.

В даний час кращим водневим електрокаром є Toyota Mirai другого покоління, далі йде Hyundai Nexo. Однак жоден з них не зрівняється в популярності з батарейними електрокарами. Французька компанія Hopium сподівається вивести автомобілі на водневих паливних елементах на новий рівень і першим етапом плану є дебют Alpha 0.

Хоча транспортні засоби на водневих паливних елементах мають свої переваги, такі як швидкий час заправки та великий запас ходу, є в них і мінуси. Одним із головних недоліків є мізерна кількість заправних станцій з воднем, хоча багато країн вже планують розширити ці мережі. Інші великі автовиробники також цікавляться водневими електрокарами. Так нещодавно з’явилась інформація про тестування водневого Land Rover Defender та концепту BMW i Hydrogen NEXT.

Читайте такожTesla почала поставки найшвидшої і найдорожчої моделі (фото, відео)Засновник Hopium Олів’є Ломбард 7 років їздив на трекових автомобілях з водневим двигуном. Увесь свій досвід він переніс у створення Alpha 0.

Як зазначає auto.24tv.ua, у дизайні можна знайти подібність із Tesla S, Porsche Taycan та навіть Toyota Mirai. Компанія повідомила, що вже отримала тисячу попередніх замовлень на Alpha 0, з оплатою 410 євро за кожне замовлення. Команди компанії Hopium вже перебувають у процесі випробувань нового водневого седана і сподіваються незабаром розпочати масове виробництво. Офіційна презентація серійної моделі повинна відбутись наступного року.

Вас також можуть зацікавити новини