Затори у Києві 20 жовтня / фото УНІАН

Київ регулярно страждає від перевантаженості основних магістралей - водії та пасажири тривалий час проводять у заторах. Найскладніша ситуація на дорогах складається під час ранкової та вечірньої години пік - так званого робочого перевезення.

Читайте такожУ Києві завтра обмежать рух на з'їзді з мосту Патона

УНІАН пропонує вам ознайомитись із актуальною ситуацією на столичних дорогах 20 жовтня.

Дані взяті із сервісу Google Maps.

Затори в Києві: ситуація на мостах

Станом на 08:30 ускладнено рух на Північному, Дарницькому і Південному мостах, а також на мосту Патона в напрямку правого берега.

Затори в Києві: ситуація на вулицях столиці 20 жовтня

Через ДТП ускладнено рух на пр. Степана Бандери в районі метро "Почайна", на в'їзді в місто з боку Софіївської Борщагівки, а також з боку Крюківщини.

Крім цього, в пробках стоять вулиці Кирилівська, Семена Скляренка, Маршала Тимошенка, Маршала Малиновського. Проспект Степана Бандери практично зупинився на ділянці від Північного моста до музею "Експериментаніум".

Традиційно ускладнено рух на пр. Перемоги: особливо напружений трафік від метро "Житомирська" до "Берестейська".

Величезна пробка також утворилася на перетині вулиць Борщагівської та Вадима Гетьмана.

Пробки також спостерігаються на вулицях Польовій та Новій, проспекті Валерія Лобановського в обидві сторони, на пр. Академіка Глушкова. Практично зупинився рух на Наддніпрянському шосе від Дарницького моста до розв'язки біля мосту Патона.

На лівому березі пробки традиційно утворилися біля в'їздів на мости.

Крім цього, зупинилися проспект Визволителів, вулиця Братиславська і частина вул. Кубанської України.

Дані google.com/maps

Як не потрапити в затор в Києві

  • Дієвого рецепта столична влада й водії поки не винайшли. Однак, є кілька порад, які, якщо не повністю позбавлять вас від марного простоювання у заторах, то хоча б зроблять цей процес не таким тривалим.
  • Час поїздки. Враховуйте, що період 8:00-10:00 і 17:00-19:00 - найскладніший для київських доріг. В цей час люди масово їдуть на/з роботи, багато хто прагне покинути місто або ж в'їхати до нього. Відповідно, саме в ці ранкові та вечірні години на дорогах накопичується максимальна кількість транспорту.
  • День поїздки. Вечора п'ятниці неділі, ранок понеділка - період, коли кияни виїжджають на вихідні або повертаються з них. В цей час затори виникають практично на всіх виїздах/в'їздах до міста. Отже, для комфортного пересування такі локації в цей час краще не відвідувати.
  • Погода. Дощ або сніг значно ускладнюють ситуацію на дорогах в будь-якому місті. У Києві ці фактори чинять значний вплив, зважаючи на часті підтоплення або снігові замети. Також при поганій погоді багато пасажирів прагнуть скористатися таксі, що спричиняє додаткове навантаження на дороги, збільшуючи кількість автотранспорту на них.
Погода впливає на дорожню ситуацію / УНІАН
  • Метро. Якщо ви бачите, що уникнути попадання в затор не вдасться - скористайтесь підземкою. Авто можна припаркувати недалеко від станції метро, або зовсім не виїжджати на ньому цього дня.
  • Велосипед. Найекологічніший вид транспорту завжди може прийти на допомогу. Останніми роками в Києві з'явилося безліч доступних пунктів прокату велосипедів. У тому випадку, якщо ваш шлях не пролягає через все місто, сміливо віддайте перевагу двоколісному другові.
На допомогу може прийти велосипед / УНІАН
  • Місце роботи. Якщо ваша робота знаходиться в дуже важкодоступному для автотранспорту місці - задумайтеся, можливо, це гарна нагода змінити її.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram