У середу Ющенко запросить італійців до проектів Євро-2012

10:54, 06 жовтня 2008
Футбол 2012
6 0

Президент здійснить офіційний візит

Президент України Віктор ЮЩЕНКО у середу, 8 жовтня, здійснить офіційний візит до Італійської Республіки.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це поінформувала прес-секретар Президента Ірина ВАННИКОВА.

Вона зауважила, що це перший офіційний візит Президента України до Італії після тривалої перерви у політичному діалозі між двома країнами.

«Ураховуючи, що Італія є ключовим торговельно-економічним партнером України - за обсягами двосторонньої торгівлі вона посідає третє місце серед країн ЄС - сторони обговорять шляхи поглиблення економічного та інвестиційного співробітництва, взаємодії в енергетичній галузі», - повідомила прес-секретар Президента.

Під час зустрічі з керівниками об`єднань промисловців і підприємців, провідними банкірами та бізнесменами Італії, Президент України висловить низку пропозицій щодо реалізації масштабних інвестиційних проектів, зокрема, у рамках підготовки України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

І.ВАННИКОВА повідомила, що під час переговорів з вищими посадовими особами Італії планується обговорити питання підтримки Італією української політики європейської та євроатлантичної інтеграції. Йдеться про реалізацію конкретних проектів співробітництва у форматі «Україна-НАТО» та «Україна-ЄС».

Окремим питанням, за її словами, яке планує порушити Президент України, є поглиблення культурно-гуманітарного співробітництва, зокрема, у сфері туризму. Йтиметься також про прискорене укладення угоди у сфері працевлаштування, що знаходиться на розгляді відповідних органів обох країн.

Планується, що під час візиту будуть підписані Угода між Кабінетом міністрів України та Урядом Італійської Республіки про співробітництво в галузі туризму і Угода між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Італійської Республіки про співробітництво в галузі військової географії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter