Львів пропонує компанії Horwath Art Consulting будувати готелі

15:04, 22 жовтня 2008
Футбол 2012
2 0

Досвід роботи в Україні у неї вже є

Львів представив консалтинговій компанії Horwath Art Consulting інвестиційні проекти розбудови території навколо майбутнього стадіону до Євро-2012, а також варіанти в сфері готельного бізнесу.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міськради, можливі варіанти залучення Horwath Art Consulting до реалізації проектів розбудови комерційної інфраструктури Львова обговорили під час зустрічі у Києві експерти ФФУ, заступник міського голови Олександр ЖАРІКОВ та представники компанії.

Horwath Art Consulting має п’ять років досвіду роботи на українському ринку. За словами її представників, саме вони привели в Україну таких гігантів готельного бізнесу, як Hyatt, Accor, Intercontinental. Наразі, тільки в Києві компанія має 32 діючі проекти різної спрямованості.

Компанія працює за наступною схемою: вивчає проект та його інвестиційну привабливість, шукає оператора під цей об’єкт, знаходить інвестора, в разі необхідності, також знаходить підрядну будівельну компанію.

Переговори щодо можливості подальшого співробітництва зі Львовом тривають.

Довідка УНІАН. Компанія Horwath Art Consulting працює у сфері розміщення та розваг близько 100 років, має представництва у 125 країнах світу (в т.ч. в Україні) з загальною кількістю працівників більше 121 тисяч.

Horwath Art надає весь спектр консалтингових послуг на ринку готельного бізнесу, а також в сфері використання об’єктів спортивної та транспортної інфраструктури (стадіонів, аеропортів, тощо) на етапі їх експлуатації.

Зокрема, компанія займалась підготовкою готельної та ресторанної інфраструктури Китаю до проведення літніх Олімпійських ігор цього року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter