Донецький аеропорт почнуть будувати наприкінці вересня

17:19, 11 вересня 2009
Футбол 2012
1 0

Зараз ведуться підгтовчі роботи

На місці спорудження нового аеровокзального комплексу в Донецьку вже ведуться роботи з підготовки ділянки, а безпосереднє будівництво розпочнеться наприкінці вересня.

Як повідомили УНІАН в інформаційному центрі «Україна-2012», про це поінформував начальник Головного управління капітального будівництва Донецької облдержадміністрації Олег КІЗІМЕНКО.

«У нас вже є проект будівництва – наразі ж чекаємо, що його затвердять експерти Мінрегіонбуду. Якщо отримаємо позитивну оцінку, зможемо розпочати основні будівельні роботи», - сказав О.КІЗІМЕНКО. Він додав, що у випадку виникнення проблем із фінансуванням, розглядається запасний варіант - добудова терміналів до вже існуючої будівлі аеропорту.

О.КІЗІМЕНКО також повідомив, що у зв’язку з будівництвом нового аеровокзального комплексу буде змінено транспортну мережу поблизу аеропорту таким чином, аби гості, які прилетять до Донецька на матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, відразу могли потрапити у транспортних потік. З цією метою планується спорудження станції метро неподалік аеропорту, а також перенесення ближче до летовища Путилівського автовокзалу.

«Вартість спорудження нового аеропорту, згідно з проектом, складає 1,3 млрд. грн., а завершити його будівництво планується наприкінці 2011 року», - зазначив О.КІЗІМЕНКО.

Нагадаємо, реконструкція Донецького аеропорту та будівництво нового аеровокзального комплексу є однією з головних умов проведення Євро-2012 у місті. Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту здійснюється за кошти державного бюджету, натомість конкурси з вибору інвестора будівництва терміналу результатів не принесли. Тому підготовчі роботи та початок будівельних робіт здійснюється за кошти донецького обласного бюджету, на що вже виділено 100 млн. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter