Відразу після обіду в лікарню поступили семеро дітей / УНІАН

Сьогодні до Закарпатської дитячої обласної лікарні поступило восьмеро дітей шкільного віку з ознаками отруєння невідомою речовиною, троє з них — у тяжкому стані.

Про це кореспонденту УНІАН повідомили в Закарпатському обласному центрі здоров'я з посиланням на головного лікаря Закарпатської обласної дитячої лікарні Романа Шніцера.

За інформацією центру, спочатку одразу після обіду до лікарні поступило семеро дітей, троє у тяжкому стані, із втратою свідомості та судомами. Ще четверо дітей були госпіталізовані з отруєнням середньої тяжкості, вони скаржилися на сильний головний біль та нудоту.

Відео дня

Близько 16.30 батьки привезли ще одну дитину до лікарні також із ознаками отруєння.

Усі діти, які поступили одразу після обіду, учні 6-го класу загальноосвітньої школи №10 міста Мукачево. Восьма дитина, яку батьки привезли надвечір, це дівчинка з 5-го класу.

«Наразі троє дітей знаходяться у реанімації, усі у свідомості, стан їхній стабільний. Всі діти отримують повний обсяг необхідної медичної допомоги», – процитували слова Шніцера в обласному центрі здоров’я.

Читайте такожЯкщо в Україні буде епідемія дифтерії, ліків вистачить лише на день - лікар Комаровський

Як повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту м. Мукачево, керівництво закладу виконує заходи відповідно до інструкцій з безпеки життєдіяльності в закладах освіти; на місці працюють представники Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

Всі обставини події з’ясовуються.

В управлінні уточнили, що «швидку» та рятувальників викликала адміністрація закладу через погіршення стану та підозри про можливе розпилення невідомої речовини, про що заявляв один з учнів.

«Що саме стало причиною обставини з’ясовують працівники поліції», - уточнили в управлінні.

Освітяни також звернулися з проханням до батьків при виявленні у дітей підозрілих симптомів негайно звертатися до лікарів.