Фото: REUTERS

Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що Міністерство закордонних справ перевіряє, чи є українці на німецькому круїзному лайнері з 1 тис. 200 пасажирами на борту, який напередодні біля берегів Норвегії затримали на карантин через двох пасажирів з підозрою на коронавірус.

Читайте такожДвох українців з лайнера Diamond Princess можуть невдовзі виписати – МЗС

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ляшко повідомив на брифінгу в Києві.

Відео дня

«В Норвегії затримали на карантин німецький круїзний лайнер, на борту знаходиться 1 тис. 200 пасажирів, там було виявлено двох з підозрою на коронавірус. Біля берегів Норвегії лайнер розміщено на карантин», - нагадав він.

«Ми сьогодні пропрацювали це питання з МЗС України, яке дало доручення посольству України в Норвегії перевірити інформацію чи є на лайнері українці, після отримання інформації ми будемо відпрацьовувати подальшу тактику дій, що ми робимо і як ми допомагаємо нашим українцям, які можливо перебувають на лайнері», - додав Ляшко.

Як відомо, 3 березня у Норвегії затримали на карантин німецький круїзний лайнер з 1 тис. 200 пасажирами на борту через двох пасажирів з підозрою на коронавірус.

Як повідомляв УНІАН, на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який встав на рейд в японському порту Йокогама на початку лютого, було підтверджено 634 випадки зараження COVID-19. Двоє пасажирів померли. На Diamond Princess знаходяться 25 українців. Двоє з них - чоловік і жінка, які є членами екіпажу - заразилися коронавірусом. Із 19 лютого пасажири корабля почали залишати лайнер після двотижневого карантину.