Програма боротьби з ВІЛ/СНІД на 2009-2013 р.р. визнана найповнішою

11:14, 13 червня 2008
Країна
0 0

Князевич виступив на засіданні Генеральної асамблеї ООН

Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич виступив на засіданні Генеральної асамблеї ООН зі звітом щодо стану подолання епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні, про це повідомили УНІАН в прес-службі МОЗ.

Проінформувавши про всі аспекти зазначеної проблеми, Василь Князевич наголосив, що Україна сьогодні докладає значних зусиль щодо стримування поширення епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу за підтримки міжнародної спільноти. Завдяки цим зусиллям в 2007р. вперше намітилися ознаки, які подають надію, що Україні вдається знизити темпи поширення цієї епідемії.

Глава МОЗ України провів низку зустрічей високого рівня в рамках роботи асамблеї.

Під час спілкування із спеціальним посланником Генерального секретаря ООН з питань боротьби з ВІЛ/СНІД у Східній Європі Л.Каллінгсом було наголошено, що звіт України за 2006-2007 р.р. щодо виконання зобов’язань Декларації Генеральної асамблеї ООН про боротьбу з ВІЛ/СНІД визнано найкращим та найбільш якісним серед представлених ООН. Крім того, Національна програма боротьби з ВІЛ/СНІД на 2009-2013 р.р. визнана найбільш всеохоплюючою та повною в порівнянні з п’ятьма попередніми. Міжнародною спільнотою також схвалюється та підтримується відновлення роботи відповідної Національної ради при Кабінеті міністрів України.

Актуальним питанням підготовки до чемпіонату з футболу “Євро-2012” була присвячена зустріч з Федеральним міністром охорони здоров’я ФРН Улою Шмідт та Державним секретарем Федерального міністерства охорони здоров’я ФРН Клаусом Шрьодером. Сторонами обговорено також питання партнерства України в галузі боротьби з ВІЛ/СНІД з ФРН та Польщею стосовно зниження цін на АРВ-препарати. Вкрай важливим для України залишається питання доступу до донорських реєстрів стовбурових клітин ФРН та допомоги в організації трансплантацій кісткового мозку.

Більш детальну інформацію за підсумками візиту буде оприлюднено після повернення Міністра охорони здоров’я України Василя Князевича зі Сполучених Штатів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter