Київрада створила міський Центр громадського здоров'я

09:25, 23 грудня 2016
Новини регіонів
257 0

Основними завданнями нового центру будуть запобігання інфекційним хворобам (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, грип, поліомієліт, гепатити, інші), підвищення готовності до ризику спалахів високопатогенних хвороб.

Підприємство формується на основі вивчення міжнародного досвіду / Фото: УНІАН

Київська міська рада створила комунальне некомерційне підприємство «Київський міський центр громадського здоров'я».

Читайте такожУ Києві через захворюваність дітей на грип та ГРВІ закрито вже майже 70 шкіл

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було прийнято на засіданні Київради.

Депутати доручили КМДА затвердити Статут новоствореного підприємства та здійснити відповідні організаційно-правові заходи по створенню Центру.

Водночас Київрада визначила розмір статутного капіталу Центру в сумі 1 тис. грн, сформованого, як зазначається в рішенні, за рахунок грошового внеску власника.

Читайте такожУ Києві планують створити Центр допомоги учасникам АТО

Як пояснювалося на засіданні, створення міського центру громадського здоров’я безпосередньо пов’язане з укладенням Україною Угоди про асоціацію з Європейським союзом. Підприємство формується на основі вивчення міжнародного досвіду, за зразком європейських та американських центрів контролю та попередження захворюваності.

Основними завданнями нового центру будуть попередження інфекційних хвороб (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, грип, поліомієліт, гепатити, інші), підвищення готовності до ризику спалахів високопатогенних хвороб, пропагування здорового способу життя, здійснення оцінки ризиків та відповідних лабораторних досліджень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter