Ілюстрація REUTERS

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) стурбована випадками зараження коронавірусом у світі без чіткого зв’язку з Китаєм.

Про це повідомляє SBS.

Читайте такожСША звинуватили Росію у поширенні дезінформації про коронавірус

Відео дня

У ВООЗ занепокоєні зростанням кількості випадків, коли заражені коронавірусом не відвідували Китай і не контактували з іншими хворими.

"Нашою найбільшою проблемою, як і раніше, залишається можливість поширення COVID-19 у країнах зі слабкими системами охорони здоров’я", - сказав керівник ВОЗ Тедрос Адханом Гебреєс.

Як повідомляв УНІАН, про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила в кінці грудня 2019 року. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб.

Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення в зв'язку з поширенням коронавірусу.

Станом на 23 лютого по всьому світу зафіксовано 78 771 епізод зараження коронавірусом COVID-19, при цьому 2461 людина загинула від хвороби.

У зв’язку із найбільшим спалахом нового коронавірусу в Європі Італія вжила "надзвичайних заходів" для боротьби з поширенням недуги.