ФСС виплатив допомоги родинам померлих від коронавірусу медикам \ фото REUTERS

Фонд соціального страхування (ФСС) виплатив одноразові допомоги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 2 млн 694 тис. 800 грн членам сімей 12 працівників лікарень, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 227 тис. грн виплачено для сімей сімейного лікаря із Запорізької області, медичної сестри з Івано-Франківської області, сімейного лікаря з Миколаївської області, сімейного лікаря з Полтавської області, медичної сестри з Харківської області, лікаря з медицини невідкладних станів з Херсонської області, водія з Чернівецької області і лікаря ортопеда-травматолога з Чернігівської області, йдеться в повідомленні на сайті ФСС.

Крім цього, допомогу у розмірі 219 тис. 700 грн отримали сім'ї лікаря-інфекціоніста із Запорізької області, лікаря-лаборанта-імунолога з Івано-Франківської області, сімейного лікаря з Миколаївської області і медичної сестри з Києва.

Читайте такожЛяшко заявляє про готовність презентувати концепцію медичного страхування

"Загалом ФСС профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 146 працівників", - зазначається в повідомленні.

У Фонді нагадали, що розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. З 1 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2197 грн до 2270 грн, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

"Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФСС в оперативному режимі", - підсумували у Фонді.

Вас також можуть зацікавити новини