На кордоні затримано контрабандиста

08:37, 10 серпня 2007
Харьків
0 0

Він намагався вивезти ікону, образи, монети

Харків. 10 серпня. УНІАН. Спробі незаконного вивезення за кордон старовинних ікон та монет запобігли харківські прикордонники та митники.

Як повідомили УНІАН у Відділі з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної прикордонної служби України, контрабанду намагався переправити житель Харкова, який їхав рейсовим автобусом до Росії.

Під час оформлення „Неоплана” у пункті пропуску „Гоптівка” порушник вийшов з салона та викинув якийсь пакунок, але після перевірки транспортного засобу повернувся, щоб підібрати те, що викинув. Така поведінка зацікавила оглядову групу, яка вирішила перевірити ношу мандрівника.

Як з’ясувалося в пакунку була одна дерев’яна ікона, композиція образів з латуні, а також 3 старовинні монети. Антикварний вантаж у порушника вилучили, його цінність мають встановити експерти.

Усього за 7 місяців цього року співробітники Державної прикордонної служби України затримали 676 предметів антикваріату та 93 ікони, які контрабандою намагалися переправити через кордон.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter