У Харкові вшанували пам`ять Володимира Івашка

18:01, 09 листопада 2007
Харьків
3 0

Колишнього голови Верховної ради УРСР

Харків. 9 листопада. УНІАН. У Харкові відбулися заходи з нагоди 75-річчя від дня народження колишнього голови Верховної ради Української РСР Володимира Івашка.

Як повідомляє прес-служба міськради, на міському кладовищі №2 (вул. Пушкинська,102), де похований В.Івашко, відбулася церемонія вшановування його пам`яті. У ній взяли участь Харківський міський голова Михайло ДОБКІН, перший заступник голови Верховної ради України Адам МАРТИНЮК, інші представники державної та місцевої влади, представники громадськості, друзі і рідні В.Івашка.

Виступаючи на мітингу, А.МАРТИЮК відзначив, що В.Івашко завжди імпонував йому тим, що був людиною обов’язковою і завжди чинив по совісті. «І хоча за родом він - полтавчанин, по духу – завжди був і залишився харків`янином», - сказав А.МАРТИНЮК.

Перший заступник міського голови Олександр КРИВЦОВ, який у 70-х роках був першим секретарем Харківського обкому комсомолу, згадував період роботи В.Івашка на посаді секретаря Харківського обкому КПУ: «Він володів умінням розумного та умілого керівника і залишив слід в історії України».

Присутні вшанували пам`ять В.Івашка, поклали квіти на його могилу. Також були покладені квіти на могили колишніх керівників Харківської області – Олександра Масельського та Євгенія Кушнарьова.

Сьогодні також відбулася церемонія покладення квітів до меморіальної дошки В.Івашку, встановленій на фасаді Харківського національного університету радіоелектроніки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter