У березні в Україні ще можуть бути холоди / фото Pixabay

Березень ще може підкинути нам сюрпризів у вигляді холодної погоди. Про це в коментарі NV розказала  синоптик Українського гідрометцентру Наталія Птуха.

Вона не виключає холодів у подальшому, адже лютий був дуже теплий, а березень - перехідний місяць, який може принести сюрпризи.

"Та наразі, все ж, бачимо тенденцію до незначного, але підвищення температури, принаймні, вже ночі не такі морозні", - каже експерт з погоди.

Відео дня

Так, за її даними, з 13 березня нічні морози по країні поступово почнуть відступати. Нічна температура подекуди сягне +3,а  на півдні буде +1…+6. Вдень в Україні очікується +2…+8, а 14 березня на Закарпатті, Одещині і в Криму стовпчики термометрів покажуть +9…+15.

15-16 березня вночі буде від +4 до -2, на півдні та на Закарпатті очікується від +1 до +6. Вдень вже очікується +5…+14 вже у більшості областей. "Температура буде підвищуватися", - прогнозує Птуха.

За її даними, 17 березня надійдуть атмосферні фронти з північного заходу, отже можуть бути опади у неділю та в наступний понеділок у західних, північних та центральних областях.

Погода у березні - прогноз на місяць

За даними Укргідрометцентру, березень 2024 в Україні буде теплішим, ніж зазвичай. Середня за місяць температура очікується +1°...+7°, що вище кліматичної норми на 1-2 градуси. Водночас кількість опадів очікується у межах норми.

Вас також можуть зацікавити новини: