Цього року березень у Києві буде теплішим за минулорічний / фото Bruno Natura з сайту Pixabay

Березень 2024 року в Києві буде нетиповим. Про це повідомляє погодний портал Wisemeteo.

Порівняно зі звичайним середнім показником близько +3°C, середньодобова температура на початку березня цього року становитиме близько +4°C.

Опади будуть помірними, і в основному очікуються ближче до кінця місяця, 26-28 березня.

Відео дня

Загалом, за даними синоптиків, весна в Києві буде прохолодною і сухою. Очікується спокійна погода з низьким температурним фоном і практично без опадів. З другої половини весни в столиці потеплішає. Середня температура сезону становитиме +10°C, що нижче за температуру весни минулого року.

Прогноз погоди в Києві на березень / скріншот wisemeteo.com

Погода в березні - прогноз на місяць

Березень 2024 року в Україні буде теплим, проте не обійдеться без морозів та опадів.

Ближче до кінця першої декади температура в Україні знизиться на 3-7 градусів, але все ще перевищуватиме кліматичну норму. Вночі будуть морози до -2 ... -8 °С, а вдень за рахунок високого сонця і малої хмарності прогрівання буде відчутним.

У другій декаді березня ймовірність опадів збільшиться: очікуються дощі, місцями з мокрим снігом. Температура повітря залишиться високою, ночі стануть помітно теплішими.

Після 18-20 березня інтенсивність і частота опадів збільшиться ще більше, особливо в західних північних і центральних областях. В окремі дні можливі нічні заморозки до -1...-7 °С.

Вас також можуть зацікавити новини: